Non-woven floral wallpaper in pink & beige - Passepartout 605631
€36.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €6.94/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
This fascinatingly beautiful bouquet of flowers looks like an oil painting by an old Dutch master. Its vibrant colours and delicate brush strokes will bring a romantic and cosy atmosphere into your home.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Vinyl/Vlies |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 64,0 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | modern |
| Weight: | 1,097 kg, 1,107 kg, 1,141 kg |
| Colour tone: | beige |
| Product Number: | 10-605631 |








