Non-woven wallpaper art deco fan 637618
€35.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €6.75/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Diese edle Tapete im Art Déco Design setzt Ihre Wand gekonnt in Szene. Feines Gold und Creme auf verschiedenen Grüntönen verleihen jedem Raum einen extravaganten Hauch moderner Kunst.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Vinyl/Vlies |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 13,25 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 1,008 kg, 1,012 kg, 1,025 kg, 1,041 kg, 1,052 kg, 1,081 kg |
| Colour tone: | green |
| Product Number: | 10-637618 |






