Non-woven wallpaper in cream-champagne Incanto 977905
€103.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €9.76/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Delicate, curved lines in light beige create an elegant, undulating texture. The subtle pattern lends the surface a sense of movement and a modern, stylish lightness.
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Incanto |
| Länge: | 10,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | after wallpapering a sample, straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 64,0 cm |
| Recommended room: | bathroom, bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | botanical |
| Weight: | 2,183 kg, 2,196 kg, 2,227 kg |
| Colour tone: | cream |
| Product Number: | 10-977905 |



