Non-woven wallpaper in black-black-grey Selection vinyl/non-woven 637625
€35.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €6.75/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
This noble wallpaper in Art Deco design skilfully sets the scene for your wall. Fine and shiny gold on a dark background give every room an extravagant touch of modern art.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Vinyl/Vlies |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 13,25 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | exotic |
| Weight: | 0,981 kg, 1,133 kg |
| Colour tone: | black |
| Product Number: | 10-637625 |




