Fleece border in white Selection 459210
€35.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €42.51/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Aren't our little owls sweet ? With their big eyes and coloured feathers, they keep watch in every child's room and make our little ones laugh into the bargain. This paste-the-wall border can be teamed with any plain and has unobtrusive but amusing features for emphasis on your wall. Really cute !
| Breite: | 0,1667 m |
|---|---|
| Collection: | Selection |
| Länge: | 5,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | border |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | children's room |
| Style: | kids |
| Weight: | 0,114 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-459210 |



