Onszelf Stories photo wallpaper fish 557633
€88.50
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €15.80/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Fancy diving in? The underwater world holds its own special fascination. A wealth of sea creatures are at home here. This digital print with an ocean blue background features fish, octopus, jellyfish and aquatic plants of all kinds. The realistic drawings create an atmospheric impression on the wall – not just in a child’s bedroom.
| Breite: | 2,0 m |
|---|---|
| Collection: | Selection |
| Länge: | 2,8 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bedroom, children's room, hallway, kitchen, living room |
| Style: | kids |
| Weight: | 0,7 kg |
| Colour tone: | blue |
| Product Number: | 10-557633 |





