Non-woven wallpaper in brown-turquoise Golden Hour 941357
€86.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €8.20/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
A textile-inspired surface in a warm taupe with a subtle, irregular woven texture. The soft color tones and vibrant sense of depth give the design a cozy, modern feel.
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Golden Hour, Wall Textures XL Vol. 4 |
| Länge: | 10,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 2,207 kg |
| Colour tone: | brown |
| Product Number: | 10-941357 |




