Non-woven wallpaper in white-pure white fine non-woven 870510
€130.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €6.96/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
A finely textured surface in a light off-white shade with a delicate, slightly irregular linear pattern. The subtle movement in the texture lends the surface a natural depth and creates a calm, elegant effect in the room.
| Breite: | 0,75 m |
|---|---|
| Collection: | Feinvlies |
| Länge: | 25,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bathroom, bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 3,999 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-870510 |


