Non-woven wallpaper 3D in beige 692808
€20.99
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €3.94/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
A geometric 3D pattern in warm beige and sand tones with a delicate, textured finish. The cube-like arrangement creates a subtle sense of depth and adds a calm sense of movement to the surface. Overall, the design has a modern, harmonious, and slightly natural feel.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Vinyl/Vlies |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 8,8 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 0,985 kg |
| Colour tone: | beige |
| Product Number: | 10-692808 |



