Non-woven wallpaper in Gold Selection 530247
Time for a design that makes walls and the people within them beam. Here everything twinkles in sophisticated gold. This effect is created by little shimmering particles that cover the entire textured background. Great for injecting rooms with some urban character!
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 1,52 kg, 1,495 kg, 1,516 kg, 1,525 kg, 1,537 kg |
| Colour tone: | gold |
| Product Number: | 10-530247 |












