Non-woven wallpaper in Pink Selection vinyl/non-woven 637939
Diese edle Tapete im Art Déco Design setzt Ihre Wand gekonnt in Szene. Feines Rosé und Weinrot verleihen jedem Raum einen extravaganten Hauch moderner Kunst.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Vinyl/Vlies |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 3,3 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 1,003 kg |
| Colour tone: | pink |
| Product Number: | 10-637939 |




