Non-woven wallpaper in gold matt gold Trianon XIII 570472
Interlaced motifs are now permitted to move in with us with growing enthusiasm. The flowers and leaves unfold beautifully against the fine fabric background and spread a naturally sophisticated ambience. The two beige shades can be combined with many living colours – also great with materials such as wood or concrete.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection, Trianon XIII |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | offset match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 31,5 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | botanical |
| Weight: | 1,308 kg, 1,333 kg |
| Colour tone: | gold |
| Product Number: | 10-570472 |








