Non-woven wallpaper in white-cream white Trianon XIII 570434
Interlaced motifs are now permitted to move in with us with growing enthusiasm. The flowers and leaves unfold beautifully against the fine fabric background and spread a naturally sophisticated ambience. The two silver-grey tones can be combined with many living colours – also great with materials such as wood or concrete.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection, Trianon XIII |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | offset match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 31,5 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | botanical |
| Weight: | 1,293 kg, 1,375 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-570434 |







