Paper wallpaper in gray-light gray Selection Papier 218121
The classic ornamental pattern with its curved lines gives the surface an elegant, timeless look. The harmonious combination of soft blue and beige tones enhances the sophisticated appearance and creates a stylish ambiance.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Papier |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Paper |
| Offset type: | after wallpapering a sample |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bedroom, hallway, living room |
| Style: | classical |
| Weight: | 0,73 kg |
| Colour tone: | grey |
| Product Number: | 10-218121 |



