Retro non-woven wallpaper in beige-light beige Color Your Life 634136
There's no cutting corners if you want an unusual wall design. This geometric pattern with countless creamy white and light beige arches spreading in all directions creates a retro feel with a wow-effect on the wall.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Color Your Life, Selection |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 32,0 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 0,792 kg, 0,834 kg, 0,853 kg, 0,878 kg, 0,892 kg |
| Colour tone: | beige |
| Product Number: | 10-634136 |







