Scattered flowers non-woven wallpaper in white-cream white Selection vinyl/non-woven 869408
A delicate floral pattern featuring soft grasses and small blossoms in shades of gray and warm ochre. The light, playful arrangement has a natural, airy feel and lends the room a subtle, cheerful vibrancy.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Vinyl/Vlies |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | offset match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 26,5 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | floral |
| Weight: | 1,053 kg, 1,124 kg, 1,136 kg, 1,139 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-869408 |






