Textured non-woven wallpaper in green-pale green Beltesto 633757
To redress your home, it’s best to opt for textile looks. Every wall is set off to its best advantage when dressed in fine linen. This non-woven wallpaper in fresh mint green brings the room to life with its textile structure, giving it a naturally beautiful and cosy look.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Beltesto, Color Your Life, my moments |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 0,676 kg, 0,707 kg, 0,727 kg |
| Colour tone: | green |
| Product Number: | 10-633757 |




















