Textured non-woven wallpaper in turquoise light turquoise Beltesto 633665
To redress your home, it’s best to opt for textile looks. Every wall is set off to its best advantage when dressed in fine linen. This non-woven wallpaper in elegant turquoise green brings a fresh look to the room with its textile structure, giving it a naturally beautiful and cosy look.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Beltesto, Color Your Life, my moments |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 0,74 kg, 0,705 kg, 0,762 kg, 0,776 kg |
| Colour tone: | turquoise |
| Product Number: | 10-633665 |








