Wallpaper with green plants in watercolor look 286052
Loosely arranged leaves and delicate twigs in soft shades of green give the design a fresh, natural look. The watercolor-style design creates a sense of lightness and brings a calm, harmonious atmosphere to the room.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Papier |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Paper |
| Offset type: | offset match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 26,5 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, living room |
| Style: | botanical |
| Weight: | 0,728 kg |
| Colour tone: | green |
| Product Number: | 10-286052 |








