magicwalls Mandala Blue Wallpaper 363036
Oho boho! The floral circles in hippie style, appearing on the wall in abundance, bring plenty of joy to life. The colours are radiant in bright blue, blue-grey and white. Light wash-out effects create variety – so everything stays casual and airy.
| Breite: | 4,24 m |
|---|---|
| Collection: | Magicwalls (Booklet) |
| Länge: | 3,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 1,945 kg |
| Colour tone: | blue |
| Product Number: | 10-363036 |






