magicwalls photo wallpaper 362985
Oho boho! The floral circles in hippie style, appearing on the wall in abundance, bring plenty of joy to life. The colours range from turquoise to light blue and bright pink. Light wash-out effects soften the design – keeping everything casual and airy.
| Breite: | 3,71 m |
|---|---|
| Collection: | Magicwalls (Booklet) |
| Länge: | 2,65 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 1,528 kg |
| Colour tone: | pink |
| Product Number: | 10-362985 |






