Concrete non-woven wallpaper in gray-dark gray Selection double wide 910490
€87.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €8.25/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
A cool shade of gray with a fine, slightly irregular texture and subtle speckles that create a subtly vibrant surface. The understated look has a modern feel and pairs well with a variety of styles.
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Selection doppeltbreit |
| Länge: | 10,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 2,39 kg, 2,335 kg |
| Colour tone: | grey |
| Product Number: | 10-910490 |



