Metal look non-woven wallpaper in white-dark gray Selection double wide 910544
€87.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €8.25/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
A soft, creamy beige tone with a delicate, cloud-like texture and subtle, flowing shades. The calm, natural look exudes elegance and blends harmoniously with a wide variety of interior styles.
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Selection doppeltbreit |
| Länge: | 10,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 2,3 kg, 2,533 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-910544 |



