Non-woven wallpaper in light gray-taupe SM Adeo III 620443
Carlo 620443
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | SM Adeo III |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Stripes |
| Rapport: | 53,0 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 1,002 kg |
| Colour tone: | grey |
| Product Number: | 10-620443 |


