Retro non-woven wallpaper in beige-dark beige Color Your Life 634150
There's no cutting corners if you want an unusual wall design. This geometric pattern with countless arches in two beige tones spread in all directions brings a retro feel with a wow-effect to the wall.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Color Your Life, Selection |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | straight match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 32,0 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 0,786 kg, 0,791 kg, 0,848 kg, 0,853 kg, 0,858 kg, 0,859 kg |
| Colour tone: | beige |
| Product Number: | 10-634150 |










