Textured non-woven wallpaper in beige-dark beige Color Your Life 633672
To redress your home, it’s best to opt for textile looks. Every wall is set off to its best advantage when dressed in fine linen. This non-woven wallpaper in light beige brings a fresh look to the room with its textile structure, giving it a naturally beautiful and cosy look.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Color Your Life, my moments |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 0,72 kg, 0,685 kg, 0,704 kg, 0,722 kg |
| Colour tone: | beige |
| Product Number: | 10-633672 |

















