Metal look non-woven wallpaper in gray-dark gray Selection double wide 910551
€87.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €8.25/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
A light off-white shade with a softly marbled, cloudy texture and subtle nuances. The understated finish has a calm, high-quality look and blends effortlessly into a variety of interior styles.
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Selection doppeltbreit |
| Länge: | 10,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 2,307 kg, 2,532 kg |
| Colour tone: | grey |
| Product Number: | 10-910551 |



