Non-woven wallpaper in gray Selection Digital 842531
€88.50
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €15.80/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Want to create some waves? Then head off to the nursery, where the biggest fish in the world are having a get-together. With blue whales and orcas present and correct, this pale grey fleece wallcovering opens up fantastic new worlds with its on-trend drawing style. Fancy diving in?
| Breite: | 2,0 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Digital |
| Länge: | 2,8 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | children's room |
| Style: | kids |
| Weight: | 0,7 kg |
| Colour tone: | grey |
| Product Number: | 10-842531 |





