Wallton Dimension 342307
€29.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €5.53/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
No matter whether it's ceilings or walls - the professional non-woven wallpaper from rasch provides the perfect base surface and helps you renovate any kind of room in next to no time.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Wallton |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bathroom, bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | graphical |
| Weight: | 0,797 kg, 0,832 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-342307 |






