Non-woven wallpaper with flowers in green and pink 353006
€35.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €6.75/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Selection Vinyl/Vlies 353006
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Vinyl/Vlies |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | after wallpapering a sample, offset match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Rapport: | 30,0 cm |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | floral |
| Weight: | 1,063 kg |
| Colour tone: | green |
| Product Number: | 10-353006 |



