Grass-effect non-woven wallpaper in cream Florentine XL2 820560
€96.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €9.15/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Florentine XL2 820560
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Florentine XL2, Wall Textures XL Vol. 4 |
| Länge: | 10,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 2,303 kg, 2,332 kg, 2,345 kg |
| Colour tone: | cream |
| Product Number: | 10-820560 |



