Concrete non-woven wallpaper in beige-dark gray Selection double wide 910483
€87.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €8.25/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
A warm beige tone with a subtle, slightly mottled texture and delicate speckles that create a natural, vibrant surface. The understated design has a timeless appeal and pairs well with a variety of styles.
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Selection doppeltbreit |
| Länge: | 10,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | after wallpapering a sample, free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 2,355 kg, 2,376 kg |
| Colour tone: | beige |
| Product Number: | 10-910483 |



