Vliestapete in Wallton 2004 172911
€22.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €4.21/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Wallton 04 / 172911
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Wallton 2004 |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bathroom, bedroom, children's room, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 0,655 kg |
| Product Number: | 10-172911 |

