Akustikpaneele Papiertapete in Grau Selection Papier 287073
€18.45
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €3.46/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
The vertical, slightly raised stripes give the surface a distinct texture and a modern, orderly appearance. Subtle variations in texture create a delicate sense of depth and emphasize the elegant, understated aesthetic.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Papier |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven, Paper |
| Offset type: | free match |
| Style: | industrial |
| Weight: | 0,72 kg |
| Colour tone: | grey |
| Product Number: | 10-287073 |



