Textured non-woven wallpaper in white - Wallton 188219
€182.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €6.90/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Zum kreativen Überstreichen - Wie feine Gräser reihen sich die Linien dicht an dicht und sorgen für einen natürlich schönen Touch. Die Farbe bestimmen Sie mit Ihrem individuellen Anstrich selbst.
| Breite: | 1,06 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Wallton |
| Länge: | 25,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | modern |
| Weight: | 2,853 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-188219 |



