Textured non-woven wallpaper in green-dark green Color Your Life 633184
To redress your home, it’s best to opt for textile looks. Every wall is set off to its best advantage when dressed in fine linen. This non-woven wallpaper in fresh blue-green brings the room to life with its textile structure, giving it a naturally beautiful and cosy look.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Color Your Life, Selection |
| Länge: | 10,05 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 0,7 kg, 0,677 kg, 0,717 kg |
| Colour tone: | green |
| Product Number: | 10-633184 |














