Non-woven wallpaper in white Selection 704907
€24.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €3.14/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Für ordentlich Tiefe an der Wand sorgt dieses weiße Uni, das mit sattem Farbauftrag und dreidimensionaler Präge Ihrem Raum eine ganz neue Form von Struktur schenken wird.
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | Selection |
| Länge: | 15,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Plain |
| Recommended room: | bedroom, hallway, living room |
| Style: | universal |
| Weight: | 1,125 kg, 1,153 kg, 1,248 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-704907 |





