Young Artists photo wallpaper 100594
€82.50
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €15.84/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
Decorating is supposed to be fun, so there's no need to always take everything so seriously. This fantastic digitally printed wall design, measuring 186 x 280 cm, is bound to spark joy with its fresh take on the idea of the urban jungle, featuring happy, cheeky animal city-dwellers popping up from a colourful, overgrown flowerpot.
| Breite: | 1,86 m |
|---|---|
| Collection: | Selection Digital |
| Länge: | 2,8 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | free match |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | modern |
| Weight: | 0,88 kg |
| Colour tone: | white |
| Product Number: | 10-100594 |




