Blätter Vliestapete in Blau tesa x rasch 37371R
€1.95
incl. VAT plus Shipping costs
Base price: €3.68/ m²
Free with every wallpaper order: 1 x wallpaper paste
tesa x rasch 37371R
| Breite: | 0,53 m |
|---|---|
| Collection: | tesa x rasch |
| Länge: | 6,0 m |
| Material: | Non-woven |
| Offset type: | after wallpapering a sample |
| Pattern type: | Pattern & motifs |
| Recommended room: | bedroom, hallway, kitchen, living room |
| Style: | botanical |
| Weight: | 0,14 kg |
| Colour tone: | blue |
| Product Number: | 10-37371R |
